» Poradna » Ostatní

Soud vytáhl bič na internetové diskuse: kritizujte, ale nena

To bude také k diskusi.

zpravy.idnes.cz ...

směřujeme opravdu do .... censored...podle představ našich představitelů.

Odpovědi na otázku

Souhlasim s Vami. Jen bych misto vyrazu "predstavitel" radeji pouzil vyraz "pohlavar".

Máte pravdu, to je výstižnější.

A ja mafian...

Diskutéři emigrujte,
v zahraničí diskutujte
Kdo to umí,
ten to zmákne,
paragraf ho nezahákne.

STB-nebo jak se to dneska jmenuje- si tě najde všude.Je vidět,že soudruzi maji pořád stejný starosti.

hm,
ono se dá nadávat i slušně

Někde jsem slyšel, že diplomacie je umění poslat někoho slušně do pr.ele a pokud možno ještě tak, aby se tam sám těšil.

A koneckonců, kdo posoudí, zda je to vulgarita - každý určitě ví, co tam asi tak pasuje (inspiroval mě k tomu Píbí z knihy Milénium od O. Neffa):

"Firma se chová jako $@#$#$% #@#$. Jsou to pěkný a zasloužili by nakopat do @##%$#$. Nechť mi všichni políbí $%#@!$!"

Tam přece není ani jeden vulgární výraz a význam se přesto neztratil. Osobně teda taky nemusím některá vlákna hemžící se anatomicko-fekální hantýrkou - chápu, že jsou lidi naštvaný, ale občas je to, jako když se otevře žumpa

THC
a já jenom upřesním - autorem výroku byl Jan Masaryk, ministr zahraničí, za první republiky.
Na dotaz novinářů - pane ministře, jak by jste definoval, kdo to je diplomat?
odpověď - dámy a pánové, diplomat je člověk, který vás pošle do prd.le takovým způsobem, že pospícháte, už aby jste tam byli, a dokonce se těšíte.

a to neni divne, ze kdyz se postavis na Vaclavak a zacnes "na plny pecky" rvat, ze, treba O2, jsou ......... , ............. , ............. a .................., ze budes mestskou policii minimalne vyzvan, aby ses uklidnil?

Takže nadávat už se nesmí. Co bude dál? A kdy bude zakázáno lhát, krást a podvádět?

Já nevím, vulgarismů bych se asi zdržel i když někdy mám co dělat, abych se ovládl. Nicméně slova jako "bezcharakterní" a "podvodná" se mezi vulgarismy neřadí. Každý má přece právo na vlastní názor, obzvláště, když je to pravda. Vidím to jako krok zpět, už jen zbývá všude umístit značky "Stop Cenzura" !

" Nicméně slova jako "bezcharakterní" a "podvodná" se mezi vulgarismy neřadí."

len bacha aby Ta mafiani nezalovali za ohovaranie. Tieto bezchrbticove svine to zvladaju lavou zadnou a mafiani v talaroch im vdacne pomahaju.

BTW: ako moze mat niekto dobre meno a povest? Ved keby ho mal, nebola by voci nemu ziadna kritika a nespokojnost.