Soud s Eurotelem???

Prosím o radu, i když se domnívám, že to sem nepatří, ale stalo se mi toto:Potřeboval jsem změnit tarif, zkusil jsem to SMS, nějak se to nepovedlo. Odkazali mně na *11, kde to mám vyřídit. Bohužel jsem po nemoci a můj hlas není ani na úrovni "Veselé krávy", ale spíš se o něco horší než Robot Emílek. Několikrát jsem se snažil dovolat, ale marně. Jinak při telefonování to nikomu nevadí, i když to asi není to nejlepší.Reagovali přes SMS ve smyslu : obtěžuji, chovám se nemorálně či nějak podobně atd. V poslední SMS dokonce vyhrožují soudem. Zaslal jsem jim mail, kde jsem vyjadřil svou nespokojenost. Jejich reakce - vše v pořádku, postupovali jsme podle přepisu. Jak se vám to líbí ?????

Odpovědi na otázku

Nerozumím  tématu, je to zmatené,dovolat se na Eurotel není podle mne problém

Snadné to snad je, ale můj aparátek vydává k mluvení takové vrčení, a to je asi ten kámen úrazu. Dělám si z ET srandu , nechovám se morálně , slušně atd.

Ja ti vobec nerozumiem, komu posielas tu SMS?Zmenit tarif sa snad da sposobmi ktore maju popisane vo svojich "predpisoch" (resp. v cenniku alebo v zmluve ktoru s nimi mas), ak je tam ze sa to da len cez telefon alebo na pobocke tak sa to da proste cez telefon alebo na pobocke, ak ti blbne telefon alebo nemas hlas tak nech to vybavi za teba niekto iny, to nemas ziadnych rodinnych prislusnikov ani kamaratov? To ta podom dost lutujem...

Podle návodu jsem chtěl změnitpodle návodu odešlete SMS na 999111 ve tvaru TARIF Q. To jsem udelal, nevyslo to. Nikdo po ruce nebyl. Nejsem zvyklý a zatím se mi nestalo, aby po vytočení čísla mi někdo telefon zavěsil, neviděl jsem ani důvod abych někoho sháněl. Dovolal jsem se, operátorka se představila a já začal mluvit. Tak ten aparátek pro podporu hlasu (asi něco na princiu jako kecafon v tanku, ale lepší). Operátorka, teď necituji přesně, ale něco ve smyslu neďelejte si srandu, navrčte na mně, položení telefonu. Zkoušel jsem to ještě několikrát. Stačí?

Nuz, neviem co je podla nich podla predpisov, snazil by som sa napisat niekde do centraly eurotelu ak maju nejake oddelenie staznosti, ze im nefunguje zmena cez SMS a ze ako sa spravaju k zdravotne postihnutym (alebo neviem preco pouzivas ten pristroj), ja na tvojom mieste pisem na co najvyssie miesta v ET na ktore by som nasiel mail a ak nemas dlhodobu zmluvu isiel by som okamzite ku konkurencii.

Prip. mozes im napisat ze o ich pristupe k zdrav.postihnutym ludom budes informovat media

To se nyní, i když ne zcela dobře snažím.

Tu to asi moc ludi citat nebude.Nechapem ako moze byt problem zmenit tarif, ked sa to da aj cez SMS tak im tu SMS "TARIF Q" posli znova . Mozno ten tarif plati az od noveho mesiaca, co ja viem.Alebo niekoho si zozen (aspon cez telefon) aby to tam s nimi vydiskutoval, mozna ti ta zenska nerozumie alebo to je neprijemne - oni maju asi nejake sluchatka na hlave .

Bohužel se eurotel chová ke svým zákazníkům jak Český Telekom ( Plať a mlč ) ale takovouto technikou nikam nedoujdou. Mojí babice se stalo to samé a reagovali až na třetí písemné urgování.A co se týká toho že si myslí že si děláš srandu tak to tam vyřizuje asi nějaká frajle co si myslí že ona je všechno a lidi jsou..... .

Jablko (Eurotel) nepadá daleko od stromu (ČT)...

bože ty jseš ale zmatenej debil... koukám, že neumíš ani psát, nejenom mluvit nebo co se nám tu snažíš sdělit...

Díky Ti, konečně jsi mi vysvětli, že si s takovýma jako ty a ET nemám nic začínat. O ty všemožný a neomylný. Jak jsi dokonalý. Však on tě ET, případně nějký jiný moloch taky semele. Asi ani nevíš, že existuje něco jako ochrana osobnosti, lidská práva, ale to se tě asi netýká. Ať tě pořádně oberou a znectí !!!! Nezapomeň pak poděkovat !! DEbill.

No oni ho obíraj ani o tom neví

Ja myslim ze jde zmenit tarif i zavolanim na *88 - a tam postupovat podle automatu, aniz byste s kymkoli mluvil

Ano, souhlasím, o to jsem se snažil, nějak to nevyšlo, proto vznikla tato snad i blbá diskuse. Již je všechno vyřízeno, dokonce mi došel mail, s omluvou (v případě že se cítím poškozen), s tím že ET postupoval správně. Že existují nějaká občanská práva asi ani neví. Mám již i změněný tarif, jak jsem požadoval.  Psal jsem to hlavně proto, že si myslím, že  lidská práva jsou jen asi pro vyvolené. Že v demokratické zemi je diskriminace běžnou záležitostí. Prosím, laskavě si to uvědomte.

Děkuji všem za příspěvky do diskuse a snahu mi pomoci i za pochopení.ZTP  (nikomu to nepřeji)