» Poradna » Web a internet

Součastné spuštění email. schránky ....@outlook.com

Dobrý den. Váženi, vyvstal mi problém s email. schránkou ....@outlook.com. Na tabletu jsem naistaloval klienta Blue Mail a "osadil" dvěma email. schránkama. Jedna je gmail a druhá outlook. Gmail funguje normál bez problémů, ale u outlooku se mi pořád cypou hlášky o podezření, že můj účet používá někdo jiný. Odě tyto schránky mám v notebooku a v telefonu. Když rozjedu outlook v mobilu, padne na tabletu a notebooku a takto to se to točí dokola, dle teho kde se otevře.Za radu Vám předem děkujiS pozdravem Dallemule Přerov

Odpovědi na otázku

Odstranit účet z klienta, a potom ho zase přidat.

podle teho kde se, se ti to inde zruší. Zkusím to srovnat s dvousimkou u Vodafone. Nemůžou fungovat obě součastně.

tvoje kdokoliv bude mít pc a ty mobil, obé na jeden účet. Ty půjdeš na erostránky a pak se ukáže u ní v historii, že tam byla, ač prohlížela modní stránky. Jen slovo laika jenž se poprvé neveřejně divil kde byl v pc, kde by nešel, v androidu ale ano