» Poradna » Programy

Soubory zabírající místo po stornování archivace WinRaru

Dobrý den, chci se zeptat jestli se někomu nestalo že při archivaci souborů dal storno, ale soubory pak na disku místo zabírají. Hledal jsem je ve složce s dočasnýma souborama a tak, ale nikde jsem je neviděl. Četl jsem že někomu pomohla obnova do předchozího bodu obnovení, ale to se mi kvůli jinejm nainstalovanejm programům nechce a radši bych zkusil najít jiný řešení.

Odpovědi na otázku

WinRAR:Options>Settings>Paths

Tam už jsem hledal, tam bohužel nejsou, ale díky.

Chceš najít ty soubory, nebo jenom uvolnit místo?

Stačí mi jen uvolnit to místo.

Můžeš použít např. http://windirstat.info/Ten ti přehledně ukáže co kolik zabírá.