» Poradna » Programy

Soubory *.w3g - co je to za soubory?

Zdravim. Mám dotaz přes satelitní "internet" jsem do PC nahrál nějaké soubory s touto koncovkou (např. replays/ sonic vs k2.w3g) . Nevíte někdo, co je to za soubory (velikost 80 - 300 kb). Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Určování neznámých přípon: www.filext.com, http://www.dotwhat.net/

je to replay ze hry Warcraft 3(hrajete hru a pak si uložite replay=>kdy chcete si je mužete přehrát..proste záznam.. ale bez hry to nepřehrajete!!GL&HF