» Poradna » Mobily

Soubory v pc, připojení

Dobrý den, nevidím soubory po připojetí k PC, zobrazuje se pouze ikona mobilu.

Odpovědi na otázku

V mobilu by v notifikacich melo vybrat z nabijeni, mtp(prenosu souboru),...Tak zvolte prenos souboru.Priste prosim upresnete co pripojujete, diky.

Pokud má zvoleno pouze nabíjení, neuvidí ani ikonu.

děkuji, pomohlo

Musíš odemknout displej mobilu, pak se ti objeví i soubory.

Moc vtipné

Co ti na tom připadá vtipného? Asi nevíš která bije... Pokud máš displej zamknutý heslem nebo otiskem prstu, tak se k datům přes USB nedostaneš, dokud neodemkneš displej.

dobrý den, mohl by mi prosím někdo pomoc? Ale jeden člověk prosím. Až někdo odeíšse tak napíšu o co se jedná děkuji.

Ne, opravdu nemohl. Zkus použít mozek, nikdo ti neslíbí, že ti pomůže, dokud neví, o co se jedná, ne? Fakt nad tupostí některých tazatelů žasnu...

tupec je ten, kdo takto machruje, když nechceš, tak s nevyjadřuj