» Poradna » Ostatní

Soubory se Steam daty

Rád bych se zeptal, kde se nachází soubor s daty od Steam her. Zjistil jsem, že jsou očividně dvě uložiště, ale nejsem si tím 100% jist. Jedno se nachází v Dokumentech a to druhé ve Userdata a nevím jaký je rozdíl mezi těmato dvouma souborama a jestli se teda jedná o oba soubory se save daty, tak proč právě existují dva soubory a nestačí jenom jeden. Rád bych si totiž zalohoval data ze hry Thief, nýbrž si chci hru reinstalovat a nevím, který z těchto dvou soborů si mám zalohovat, nýbrž v obou souborech mám očividně save data ze hry. Popřípadě zalohuji oba dva soubory.

Odpovědi na otázku

jestli mas na mysli userdata ve slozce Steam, tak je to z duvodu ukladani ulozenych pozic na steam cloud, coz je normalni (podporuje spousta her), staci si zalohovat ty ve slozce Dokumenty, alespon co se tyka posledniho dilu Thief

Děkuji velmi moc.