Soubory na Externím HDD notebook nevidí

Zdravím a prosím o pomoc. Kamarád si přinesl externí HDD WD Digital. Když jsem ho připojil k PC, viděl jsem jeho původní složku se soubory, co na něm měl. Nakopíroval jsem mu na disk soubory co chtěl, viděl jsem je na disku. Odpojil jsem disk až po povolení systémem. Za chvilku mi kamarád volal, že připojil doma disk k notebooku a vidí pouze jeho původní složku se svými soubory a ty mé nevidí. Nevím co s tím. Myslíte, že by problém mohl vzniknout tím, že jsem kopíroval soubory na disk přes USB 3 a on má na notebooku jen USB 2?Předem díky za radu

Odpovědi na otázku

Je jedno aký typ USB sa kopíruje a zapisuje, Nech si v exploreri nastaví zobraziť aj skryté zložky, ak to nezaberie, potom ste nič nikam nenakopíroval.

To je ovšem naprostý nesmysl. typ USB s tím vůbec nesouvisí a pokud jsi to tam skutečně nahrál, tak jsi to nahrál jinam, než kde to kamarád hledá.