» Poradna » Programy

Soubor.aim

V čem,nebo jak otevřít soubor z koncovkou .aim ??

Odpovědi na otázku

Nejlépe v programu, ve kterém byl vytvořen. Určitě se o tom dočteš tam, kde jsi soubor sehnal.

Dík za odpověď,ale nepomohla mi.Je tu někdo kdo ví víc??

Tak začni tím, že napíšeš kde a v jaké souvislosti jsi ten soubor získal a co má obsahovat. Já jsem se totiž trochu namáhal a zkusil tu základní věc, pohledat na Google. A výsledkem je to, že *.aim není žádná obecně používaná přípona, ke které by patřil konkrétní program. Předpokládám, že pokud ho nutně chceš otevřít, tak o původu a obsahu souboru něco víš a budeš to muset sdělit, jinak ti těžko někdo pomůže.

Jde o soubor ve kterém je nějakým způsobem časové omezení určitého doplňku.Jde o hru.

Tak to dost pochybuji, že to nějak otevřeš...

"časově omezení určitého doplňku" - to jako trial, nebo jak ze mas ban.Proč to chceš otevřít? Jak si představuješ že to bude po otevření vypadat?, zkus notepad++

Aha, tak to smůla. Můžeš to otevřít nějakým hexadecimálním editorem, ale bude ti to nejspíš prd platné, protože tam nenajdeš co změnit.