» Poradna » Programy

Soubor s koncovkou .Sound

Ahoj chtěl jsem z Mafie 2 dostat hlášky zvuky.Na internetu jsem našel SDS extractor. Ano funguje jen zvuky se ukládají do formátu .Sound a nejdou ničím přehrát nebo převést. Poraď te co by se s tým dalo dělat.

Odpovědi na otázku

Zmeň. príponu súboru .sound na .mp3. Proste daj premenovať súbor a na konci súboru napíš .mp3

Tohle nefunguje, soubor se sice s touto koncovkou uloží, ale nejde přehrát.

.Sound změn na .fsb a pomocí Mafia II Audio Extractoru to extrahuj