Soubor nelze vymazat.

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat.Mám v microSD kartě pár písniček které nejdou smazat, prý jsou chráněny proti zápisu.

Odpovědi na otázku

OK

Vadná karta, vyhodit a koupit novou.

Tak se ptej.

Jaky filesystem je na karte? Zkontroluj nejprve:- zda soubory nejsou otevrene v nejakem programu- zda nemaji nastaveny atribut Read Only / spatna prava- zda je filesystem konzistenti (chkdsk f x:)MP

Přetáhnout z ní všechna data a naformátovat jí. Nebo by mohlo zafungovat mazání pomocí utilitky Unlocker

Pokud pouzivas Adapter na SD prepni ho z pozice Lock. Vloz kartu do ctecky, nebo do PC. Tento pocitac, pismeno (jakym se ti zahlasi karta v PC), pravym tlacitkem mysi - vlastnosti,-nastroje-zkontrolovat-automaticky opravovat chyby- spustit.

Musis to smazat jako spravce Windows 10 ne jako bezny uzivatel.