» Poradna » Ostatní

Soubor nelze otevřít

Mě se někdy stává že dostanu E-mail se souborem který nejde otevřít.Když to chci otevřít tak se mě tam objeví tato správa.

Tento soubor nelze otevřít:
Aby mohl system Wyndows otevřít tento soubor, potřebuje vědět, jakým programem byl vytvořen. V režimu online
může system Wyndows vyhledat program automaticky, nebo jej může vybrat ze seznamu programů v počítači.

Co chcete udělat? O Vyhledat vhodný program pomocí webové služby
O Vybrat program ze seznamu

OK Storno

Když kliknu na to OK, tak se mě tam objeví tato správa anglicky:

This fil in your language is not available. WIEW the English version

Odpovědi na otázku

Mozna je to tak lepsi.

Už vidím další dotaz: Rapidně se mi zpomalily Windows, skoro nejde internet, poskytovatel tvrdí, že stále něco rozesílám.

No, tak jestli klikas na vsechno i kdyz nevis co to je, tak pak je skutecne lepsi abys to neumel - jak pise pcmaker.

Jinak musis vyhledat vhodny program podle pripony, ale mel by sis byt jisty co to vlastne otviras.