» Poradna » Programy

Soubor avi nejde spustit

Dobrý den.Mám problém s přehrávání filmu v avi souboru.Zacalo to tak,že jsem si stáhla film v avi,když jsem ho chtěla spustit tak mě to odkazovalo na stránku www.vodei.com a tam jsem si musela stáhnout nějaký program nazýval se vodei200 a po na instalování všechno fungovalo ale po pár dnech se mi zacala furt obvěvovat tabulka at se zaregistruji atd.Strašně mě to štvalo tak jsem to odinstalovala a tím pádem mi soubory v avi,které jsem přesto spouštěla mi přestali fungovat.A zas mi ukazovali na stránku ww.vodei.com tak jsem si to zas nainstalovala ale tentokrát to už nefunguje.Předtím jsem provedla řádnou instalaci tohohle programu a v počítači mám nejnovější kodeky.Prosím o radu jestli není nějaký program,který by odblokoval filmy a popřípadě to spustil a neodkazoval mě na tu stránku kde si to mám stáhnout,protože takhle už to asi nezpustím.Mockrát dííík

Odpovědi na otázku

Si stahla nejaky subor s licenciou a platnost tej licence vyprsala. jej predlzenie je vacsinou za poplatok, takze preto to asi chcelo registraciu. nabuduce daj pozor co stahujes.

jjj to popsal presne. Priste si prectete obsah stranky, ze ktere neco stahujete a licencni ujednani k programu, ktery instalujete (a nejlepe taky nejakou nezavislou recenzi toho programu). Npr. si prectete toto: http://www.vodei.com/faq.html . Norm... filmy Vam fungovat budou. Doufejme, ze je to skutecne tak, jak pise jjj a nejedna se o nejake spywareove svinstvo..

tak jo příště si dám víc pozor ale je dost naprd,že neumím anglicky prostě jsem to stáhla a nevěděla jsem to.Ale vím jedno že vodei je svinstvo tak dík za odpovědi

Odinštaluj ten sw, a nastav si asociáciu avi súborov napríklad na media player alebo aký prehrávač filmov používaš.Čiže v exploreri je hore lišta nástroje, tam klikni na možnosti priečinka, potom na typy súborov a najdi koncovku avi.Pri avi uvidíš typ sw, ktorý je asociovaný, klikneš na zmeniť a vyberieš si iný, napr. winamp, nplayer, mplayer,...., podľa toho, čo chceš používať. Malo by to fungovať

Toto jistě nikam nepovede. Vodei není žádnej kodek nebo přehrávač.Řešení bude tady: http://www.vladd44.com/video/vodei.php

ak vodei vyzaduje k svojmu zivotu kodek, tak sa asi nejedna o kodek ale o warper. uz len jeho sposob instalacie je podozrivy:1) Download Vodei MP2) Run VodeiSetup200.exe to install3) View movie in media player4) If at first doesn't work, download and install ffdshow5) View movie in media playerbod 4, download and install ffdshow. tomu sa povie zneuzitie 8-inac, rad by som si pozrel kusok daneho filmu. nedal by sa zaslat?

nedal by se zaslat má to přes 700 mb a počítač nemám nejrychlejší

nie cely - iba kusok, ale asi to bude na prd. na google su rozporuplne informacie o danom baliku. a najviac ma rozosmialo, ze je po jeho odinstalovani treba znovu registrovat system videa a mozno aj streamingu z directshow. mozno sa nam ria snazi spustit statistiky teda mne sa cela ria moze snazit oblizat feferonky co som jedol vcera.no nic, ked niekto pouziva taky os a instaluje do neho kazdu kravinu, tak uz moze skusit rovno aj toto:regsvr32 msvidctl.dllregsvr32 quartz.dlla zmazat z registrov HKEY_CLASS_ROOT\.vodeiviva la ppc gentoo!

však môžeš ešte skúsiť návrat stavu systému z bodu obnovy, teda ak ho máš vytvorený, to by nemal byť problém

nemohl bys mi to trosku líp vysvětlit já tomu nerozumím trošku víc do detailů prosím

já to nemůžu pořád spustit i když se mi tu snažíte pomoct ty filmy jsou nějak ze začátku zabezpečené,prostě se mi tam ukáže odkaz na www.vodei.com a že si tam mam stahnout ten jejich program,skoušela jsem to rozdělit v avi splinter ale načetlo to jen ten odkaz a rozděliloho to na dva díly ale ten film s tím to prostě nic neudělalo,jsem zoufalá poradte mi do podrobna jak to mam spustit

Vyrozuměl jsem, že máš stáhnout toto http://www.vladd44.com/files/vodei-fix.zip. Najdeš tam starší verzi vodei, kterou nainstaluješ. Taky tam v adresáři always nobbled najdeš soubor VodeiMPAVI.ax, kterým přepíšeš soubor se stejným názvem v adresáři C:\Program Files\Vodei.

ani tohle nepomohlo něco se tam přepsalo ale když se to spustilo tak to bylo to samý prostě na začátku se spustí to www.vodei.com a dalsí nějaké blbosti a že si to mám nainstalovatt,tahle znělka je tam tak pět sekund ale co je dal ta druhá část tak to nespustí.

ono zavisi co potrebujeme. odstranit vodei alebo znovu spojazdnit vodei?

To vodei by si mala mat nainstalovane, potom z toho stiahnuteho zip-u vyextrahujes ten subor VodeiMPAVI.ax a skopirujes ho do C:\Program Files\Vodei. Win sa musi opytat ci chces naozaj prepisat subor vtedy to ide tam kam treba.Pozri si tu mas komplet popis http://www.vladd44.com/video/vodei.php, aj ako z toho videa zasrateho tym vodei urobit zas normalne video na ktore netreba ziaden odpad typu vodei.P.S. nabuduce si chod porno pozicat do DVD pozicovne ked si nevies stiahnut normalnu verziu

takhle jsem to udělala ale nefungovalo, sak jsem to uz psala. Tak ja si zajdu do videopujčovny

inac skusila si tie prikazy co som zaslal? tie by mali deregistrovat (vulgo: odinstalovat) vodei zo systemu. potom staci nahodit standardny codec pack a uz by to malo ist. skusat som to ale neskusal, nemam preco instalovat vodei, najme ked to nema jasne definovanu funkcionalitu a generuje to len problemy.

Povedal by som ze ten film co si chces pozriet je zakodovany pomocou toho vodei, takzea)zozenies si ten film niekde inde kde nebude zakodovany nejakymi komercnymi srackamib)najdes si nejaky crack na ten vodei apod (ale nie je to legalne)Odporucam moznost a) a to co mas teraz ist oplieskat o hlavu tomu kto ti to dal/predal.Alebo ti nejde prehrat vobec ziadne .avi? Napr. ani C:\Windows\clock.avi?

Přestaň s těma kecama. Vodei je komerční zmetek co z nás chce sát finance a to že sežereš moudrost z několika anglických fór věnujících se tomuhle Problému neznamená že si sežral všechnu moudrost světa. BTW nyní už bohužel nefungují odkazy na vlada444.

Tak nevím, Peťo, promiň, opsal jsem jen návod z netu. Napadá mě snad jen, jestli jsi před instalací té starší verze odinstalovala tu novou.

natrafil som na stranku kde je vela filmou ale ukazuje to ten vodei.Mozte poradit ci sa to da obist aby to islo stale a spravil by som to do ineho formatu.DAKUJEM

je to spatny...nikde na netu neni rada jak to obejit. zatim. doufejme ze si s tim najaka chytra hlava poradi. vsechny navody z internetu (jak film spustit) jsem zkousel a nic nejde.

Toto sa obist ani neda....je to daco ako DRM v WMV od microsoftu, zabudnite na to. Bud si to zacvakate, alebo uz nepozrete

da sa to obist a celkom v pohode..len si presne nepamatam postup, le treba na to grapheditor

ahoj, jde to vycistit pres ten GraphEdit, ale zustanou vám zvlast video a zvlast audio ted nevim jak to dat zase dohromady. Poradi nekdo, diky

Jak jsi to udělal? To spojení už pak nebude problém

odpoved na vsetko je na www.vodeizametac.szm.sk, nemusite dakovat

ahoj. prosim ta neporadis mi preco mi vypina ten program GraphEdt robimk to presne
podla toho navodu ,a na konci pises ze treba otvorit avi mux a vybrat properties a v
Interleaving setting skontrolovat ci je vybrate full lenze vobec ked to otvorim tam nie je full
je to dokonca ta tabulka po slovensky ide ma porazit pritom cely program ide anglicky
kliknem na play a hned mi vypne program napise mi kravinu ze ho musi ukoncit
prosim ta porad.