» Poradna » Mobily

Souboj sluchátek na hraní HyperX Revolver a RAZER KRAKEN PRO V2

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké sluchátka zvolit, převážně hraji hry, hudbu si poslechnu velice rád. Je mi jasné, že cenovky obou sluchátek jsou trošku rozdílné, ale to je ten důvod proč se ptám. Dalo by se říct, že jsem fanoušek Razeru, respektive mám od nich další periferie, ale zase nechci kvůli "fanatizmu" do značky koupit horší sluchátka. Zajimá mě jedině zvuk. Studiové sluchátka nekupuji kvůli tomu, že postrádám místo na stole na dodatečný mikrofón, který fakt potřebuji :) . Co mi doporučíte v poměru cena/výkon a zvuku (je mi asi jasné díky cenovému rozdílu), nemusí být jenom tyto dva modely, děkuji.

Odpovědi na otázku

Jaká je šance že firma která neděla dlouho herní periferie najednou udělá něco suprového... ....tak asi tak k tomu fanatizmu. Tohle je o jistotě.