» Poradna » Programy

Sos

LG GD510 propojení s pc
Prosím jsem na invalidním vozíčku,koupila jsem si tento telefon,ale nějak se s ním nemohu domluvit.Dříve jsem měla nokii a používala Nokia Pc suite pres kabel i pres blooth.Ale LG s NOK.PCS nekomunikuje a ikdyž jej mám připojený přes kabel nedostanu se nijak na kontakty.Mohu manipulovat s extrémní pamětí ale to je vše.Hledala jsem všude a už si nevím rady.Můžete mi nějak poradit nemám zdravé ruce a ani sílu vypisovat kontakty po jednom.Srdečně děkuji za pomoc s pozdravem Julie Janická
minetaki.sweb.cz ...

Odpovědi na otázku

Podobne jako u Nokie budete potrebovat software.
K telefonu snad bylo prilozeno CD s LG PC Suite, ne?

extrémní a externí je poněkud rozdíl

Nokia PC suite je pro Nokii, pro LG je
http://www.software112.com/products/lg-pc-suite.html...

tady to máš česky http://translate.google.com/translate...

Zkusím Vám to podat trochu komplexněji a srozumitelněji.LG potřebuje pro komunikaci s PC vlastní program (ke stažení zde http://www.lg.com/cz/support/product/suppor... ...
musíte si ale extra stáhnout ještě ovladač pro Váš model a nainstalovat před instalací programu PC Sync).

A teď to hlavní,LG nebude kominikovat s programem od Nokie,je nutné provést zálohu kontaktů pomocí synchronizace do programu Outlook (ne Outlook Express),standardně Vám totiž PC Suite od Nokie provedl zálohu do vlastního souboru se kterým ovšem umí manipulovat jenom on a i když se Vám podaří s pomocí LG PC Sync připojit telefon k PC,tak program stejně nebude vědět co s tou zálohou od Nokie dělat.Problém nastává pokud už starý telefon od Nokie nemáte a v PC máte jen soubor zálohy vytvořený programem Nokia PC Suite.Potom bude pravděpodobně nutné použít nějaký univerzální program,který se snad dokáže se zálohou vytvořenou Nokia PC Suitem vypořádat,extrahovat z ní Vaše kontakty a nahrát Vám je do toho LG.Bohužel s tímto už asi nepomůžu,jednak nemám ani telefon od Nokie doma,abych to mohl vyzkoušet s nějakým programem,ale hlavně už léta zálohuji svoje telefony přes Linuxový program Gammu,který nemá problém zálohu vytvořenou třeba z telefonu SE nahrát do telefonu Nokia