Sos

ahoj nevite nekdo,kolik asi stoji nb.compaq armada e500?nutne to potrebuji vedet,diky vsem za odpoved

Odpovědi na otázku

Srdíčko, zadej název tvého nb do vyhledávače a budeš 100% ukojena.

uspokojena a ne ukojena

No to víš, podíval jsem se za ni a žádný problém s odpovědí ...

dekuji za Vase odpovedi a jsem uspokojena bohuzel ne ukojena,

Aničko, do titulku dotazu se nepíše sos !!!Vzhledem k tomu, že Armada E500 už není v prodeji, stačí se na internetu podívat po bazarech, jak se pohybuje cena - což mj. záleží na konkrétní konfiguraci, stavu baterie, příslušenství apod.

Pred par dnami som prave toto zistoval.Na slovensku je to okolo 12-13tisic korun.Tiez prave z takeho nb pisem,hladal som tu radu na jeho opravu ked mi nefunguje nabijanie zo siete aj ked viem ze adapter i baterka su ok.

tak to nevim,ja mam zase problem,ze nemam nabijecku.docela me to stve,nejde mi spustit a ja nevim kde ji sehnat.kdyby jste nekdo vedel tak mi to sem prosim pisnete diky