» Poradna » Mobily

Sony Xperia Z1

Dobrý den, mám již delší dobu problém s mým mobilním telefonem (Sony Xperia Z1). je používaný zhruba rok a něco ale tento problém se vysktl teprve nedávno..problém je takový že když jsem na telefon moc rychlý tak se na chvilku zasekne (tak na 2-3 sekundy) to by nebyl až takový problém, ale vždy když se odsekne tak neráguje na dotyk.. všechno běží např. když chci snížit/zvýšit hlasitost tak to funguje i různé animace na ploše atd.. ale prostě nemůžu na nic kliknout protože to prostě nereaguje na můj dotek :/ .. celkem mě to štve protože teledon pak musím celý restartovat a to přes takové to "červené tlačítko poslední záchrany" vedle simky .. a nechce se mi vyhazovat pár tisíc za opravu :/předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Tak v první řadě bych vyzkoušel reset do továrního nastavení, zda se to neopraví. Podle mě ano, protože to vypadá na SW závadu.

zkusil jsem a nepomohlo

to uz jsem zkousel a nepomohlo