» Poradna » Mobily

Sony Xperia SP, Neznámá chyba

Dobrý den. Jsem vlastníkem Sony Xperie SPé, Avšak s jednou chybičkou, na niž nemám logické vysvětlení. Při nabíjení se mi telefon vybíjí, a pokud jej vypnu, dokáže se nabít pouze na cca, 95%. Avšak trable nastávají, zejména vytáhnu li konektor nabíječky. Telefon v pořádku běží, avšak staří kupříkladu zapnout více procesů, a telefon se vypne,. či restartuje. Zajímavostí však je, že toto se neděje, jen při zapnutí více procesů, ale kupříkladu stačí, i jeden déle zaplý proces... Otázkou ted je: Nevíte, jaká součást telefonu může být příčinou této podivuhodné chyby ? ... Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkoušel jste tovární nastavení, popřípadě celkové vymazání pomocí recovery?