Sony Xperia S vs Xperia P

Zdravím, Přemýšlím, že si koupím jeden z těchto mobilů http://www.alfacomp.cz/php/product.phphttp://www.alfacomp.cz/php/product.phpU péčka se mi docela líbí ta cena a co všechno umí a že u některých prodejců jsiz v balení i SmartTags štítky. U Eska se mi líbí velikost, design, fotoaparát, ale jinak je to stejný. Zajímalo by mě, zda tyto telefony mají automatické regulování jasu podle okolí. Docela bych to uvítal. A zda má někdo s těmito telefony zkušenost

Odpovědi na otázku

Osobně vlastním Xperia P, měl jsem v ruce i S. U Ska mi dost vadila senzorová tlačítka, kde jsou obrázky tlačítek umístěné pod senzory a tudíž ovládání není příliš intuitivní. Jinak telefony jsou prakticky identické. Mě naopak vyhovuje menší velikost telefonu. Sko má sice větší rozlišení displeje, ale zase nemá technologii White Magic, která mi přijde jako velmi povedená. Myslím, že ani s jedním mobilem neuděláš chybu, ale doporučoval bych předem vyzkoušet.

No jak sem četl různé recenze, tak Esko má šílený problém s výdrží baterie. Prý vydrží při aktivním používání cca 5-7 hodin, což se mi zdá docela málo.Má s tím někdo zkušenost?

Při aktivním používání mají všechny moderní chytré telefony nízkou výdrž :) Samozřejmě záleží na tom, co si člověk představí pod pojmem aktivní používání. Takové přehrávání HD videa z YouTube dokáže vysát baterii sakra rychle. Co jsem sledoval na mém Péčku graf spotřeby energie, tak zaručeně nejvíce papá displej.Nejlepší je porovnat odborné recenze více telefonů měřených vhodnou metodikou. Sony obecně dost zazdilo své nejnovější modely telefonů nízkými kapacitami akumulátorů. Proto jimi řada lidí opovrhuje. Mě osobně nižší kapacita baterie nijak neomezuje a když jedu někam, kde nemám k dispozici elektřinu, zajistí mi nabíjení externí akumulátor s kapacitou 6000 mAh :)

mam sony xperiu LT22i neboli P mam dotaz jak je možne že jak neni zasunuta sim karta nejde wifi a jak ji zasunu simku tak jde wifina poradi mi někdo?? nikdy sem nepoužil do žadneho telefonu simku a do toho musim diky ,,,