» Poradna » Mobily

Sony Xperia originál vs kopie

Zítra mi má dorazit Sony Xperia e4g z nejmenovaného obchodu a dnes jsem bohužel podle recenzí zjistil, že některým zákazníkům přišli i velmi povedené kopie telefonu. I Když jsem na webu klon/kopii tohoto modelu nenašel ,můžete mi prosím poradit jak pravost nejlépe zjistit ? V rodině máme stejný model tak podle nějakých aplikací o HW to můžu porovnat. Můžete mi poradit nějaké aplikace s kterými to následně zjistím a jestli hodnoty sedí s originálem co máme doma ? Dodnes jsem android nepoužíval tak se moc nevyznám. Děkuji za rady. PS.:podle zkontrolování IMEI na webu to asi nekončí, že ?

Odpovědi na otázku

?

Říká ti něco "DOBROVOLNÁ PORADNA"????? Ty taky tajíš odkud jsi to objednal..... :( Třeba by někdo s tím "nejmenovaným" e-shopem měl nějakou zkušenost - že?

HOď to do továrního nastavení... pokud nejsou google aplikace či obchod... je to kopie. Není zač.

Anebo se s tím uhoď do hlavy a možná se ti rozsvítí. I když, tobě asi ne.

Koupit z ,,jmenovaného,, obchodu a neřešit pak s prominutím vlastní blbost

zkus support Sony, myslím, že budou mít zájem poradit.

Použij CPU-Z pro kontrolu hardwaru (CPU, GPU, RAM, ... ) https://play.google.com/store/apps/details , jedině tak poznáš padělek od originálu.

Díky za odpovědi, objednávku jsem zrušil, vyřešeno