» Poradna » Mobily

Sony Xperia M4

Dobrý den,mám telefon Sony Aqua Xperia a operační paměť mám 8 GB. Nainstalovala jsem si Messenger, Facebook, In počasí, Solitaire a Avast security. Telefon má mnoho aplikací , které nejdou odinstalovat a zabírají téměř celou operační paměť. Úložiště mi hlásí, že je plné. Aktualizace nefungují, protože je nedostatek místa v úložišti. Mám nainstalovaných programů velmi málo a ty potřebuji. Ostatní aplikace téměř nevyužívám. Můžete mi, poradit?Děkuji Hana Raabová

Odpovědi na otázku

Sony Xperia M4 nemá ...operační paměť mám 8 GB... Operační pamětí má 2GB . Úložného prostoru má 8GB nebo 16GB . Pokud Vám 8Gb nestačí musí si programy a váš obsah ( hudba, videa, forky...) dát na pamětovou kartu.

mám SD kartu na kterou přesouvám fotky a vide a i hudbu a pořád mi to hlásí, že je úložiště plné a neaktualizuje se.