» Poradna » Programy

Sony walkman

má tady někdo zkušenosti se sony walkman?

nabíjí se i když mám vypnutý pc nebo musí být zapnutý?

Odpovědi na otázku

pokud je nabijeni ze zasuvku, tak urcite, pokud z USB, tak je treba mit zapnute pc

Já mám SONY walkman na kazety a 2 tužkový baterky a z USB se mi nenabíji.

Ano mám zkušenosti s Sony Walkman. Nenabíjí se , nabíjí se do něj baterky a existoval dřím než IBM PC. Takže zapnuto vypnuto je to jedno.
Walkman je obchodní název pro malý hudební osobní přehrávač cca již od roku 1979

Jinak takový drobný detail. Zjednodušeně zapnuté zařízení je zařízením do kterého teče elektrický proud, vypnuté neteče, zařízení se nabíjí elektrickým proudem pokud do něj teče a pokud do něj neteče tak co myslíte?

niektore NTB maju moznost trvaleho napajania USB portu treba povolit v BIOS-e