» Poradna » Programy

Sony Vegas problém

Dobrý den mám problém omylem sem si smazal něco aby se mi zobrazoval obraz a nevím jak to vrátit nemá s tím někde nějakou zkušenost a po případně jak ho vrátit

Odpovědi na otázku

Sony Vegas už drahně let nepoužívám, ale rozhodně v menu najdeš možnost obnovení workspace. Také si na YT můžeš vyhledat kanál cztutorials, tam je víc než 70 dílný seriál tutoriálů.

A příště se nestyď napsat o jaký obraz ti vlastně jde, můj odhad je náhled, ale můžu se mýlit.

ano byl to náhled