» Poradna » TV, audio a video

Sony Vegas Problém

Dobrý den mám problém se Sony Vegas, když tam dm nějaké video, tak my to napíše toto: An error occurred while opening a kodec. Zkoušel jsem převést to z MKV na AVI a nepomohlo to video jdenormálně spustit, Nevím co s tím

Odpovědi na otázku

Bol by si radsej, ak by to video spustit neslo?Nechapem prevod mkv do avi. Co tym ziskas? Z lepsieho kontajnera a kodeku pojdes do horsieho, vysledna velkost suboru bude omnoho vacsia ako povodny, co ta nuti k tak blahovemu kroku?

Ak mas starsiu verziu Vegasu, tak je mozne, ze kontajner mkv nepodporuje a chybaju ti aj kodeky. Namatkovo som to vyskusal a mne to funguje. Ovsem prevadzat mkv do avi??? Nechapem naco.

Mám nějaké video soubory ve formátu Matroska (MKV). Nezdá se, že by přetahovali / klesali na časovou osu Vegas 11. Budu je nejprve muset převést do jiného formátu? Který / jak?https://essaydune.com