» Poradna » Programy

Sony Vegas pro 13

Dobrý deň,po inštalácii Vegasu 13 mi nebeží v náhľadovom okne upravované video. Okno tam je, ale je tmavé. Už som skúsil všetko možné, ale ten obraz tam neviem dostať.Neviete mi poradiť?Ďakujem

Odpovědi na otázku

tak zkus support Sony.

A generuje ti to náhledy? Jestli ne, tak špatné kodeky. Jestli nevidíš náhled obrazu, tak máš špatně nastavený render device pro náhled. Tak jako tak, poradí ti na supportu Sony.

Náhľady mi to generuje normálne. A dokonca keď dám vybraté video renderovať, tak v tom okne beží ukážka renderovania. Len pri úprave je okno tmavé..