» Poradna » Programy

Sony Vegas nefunkční video preview

Zdravim mam sony vegas pro 18 a kdyz chci spustit video preview tak mi to nejde proste se to nezapne ani ukazatel nebezi... obcas to jde obcas ne nevim co s tim delat...jelikoz se snazim delat hudbu potreboval bych to co nejdrive opravit a na prestup do jineho programu urcite nejdu kdyz uz mam vzkusenosti se sony vegasem.Dekuji za vsechny odpovedi.

Odpovědi na otázku

Kdy se to začalo takhle chovat?(Normálně bych se obrátil na podporu výrobce, tzn. firmu Magix)

A od kedy je Sony Vegas na hudbu? Pre Boha, to aj na komáre chodíš s kanónom?

Jelikož má problém s náhledem videa tak bych tipnul, že jde o nějaké hudební klipy. Ty asi těžko bude dělat třeba v Audacity...

Nuž napísal že sa snaží robiť hudbu a nie hudobné klipy.

do povodneho stavu okien sa dostanes... stlacALT+d