» Poradna » Programy

Sony Vegas 14 MOV formát

Zdravím,prosím vás potřebuji poradit jak upravit videa ve formátu MOV v SONY VEGAS 14. Při vložení videa mám jen černou obrazovku.Zkoušel jsem nainstalovat QuickTime a nefungovalo to, dále jsem si stáhl formát faktory a převedu to jak do mp4, avi, tak to stejně nefunguje ve Vegasu.

Odpovědi na otázku

Pokud je to video poškozené, tak se snažíš zbytečně. A MOV není formát, ale kontejner. Uvnitř bývá většinou běžný mpeg-4 kodek. Takže stačí přejmenovat koncovku z .m4v na .mp4, konverze není nutná...

Nebere mě to téměř žádný MOV. Jsou z různých zdrojů a pochybuji, že by byly všechny poškozené. Přejmenování nepomůže.

nainstalovat QuickTime, pak to půjde, je to závislé na tomto přehrávači

Mám stejný problém také prosím o radu