» Poradna » Programy

Sony Vegas - špatný render

Dobrý den , začal sem používat program: Sony Vegas Pro 12 , jenže ikdyž dám všechno při renderu na "Best" tak se mi vyrenderuje obraz ,který je hodně pixelovitý a strašně moc tmavý.Prosím o pomoc co stím. Za odpovědi předem děkuji. Hezký den.

Odpovědi na otázku

Je třeba o tom něco vědět. Pak není problém, když víš co děláš, si to korektně nastavit.Navíc každý program má nápovědu.Takže pilně studuj, informací je k tomu dost a dost..

Dobrý den , nastavoval jsem to asi podle 10 videí, ale pokaždé jen mě to vyrendrovalo špatně, jinak díky.

Buďto bylo chybných všech těch 10 videí, nebo je chyba mezi židlí a klávesnicí.Co myslíš ty?

A přečíst si manuál k programu, nastudovat si něco o renderingu, co jednotlivé pojmy znamenají, tím rozhodně nebylo myšleno sledování jakýchsi nablblých videí..

Takový program nepatří do rukou školákovi, který na tom dělá "herní" nebo "sportovní" videa pochybného zdroje. Pak se není čemu divit. Nárok při nezplacení pak nemá na nic, vč. profesionálních videotutoriálů. SONY Vegas je možné zakoupit jako kompletní řešení vč. HW střižen (výběr) a dále jsou dodávána DVD s plnou nápovědou, doprovodným SW, návody.

Tak dej screeny co nastavuješ, jak nastavuješ. Jaká jsou vstupní / výstupní videa (dále mediainfo). Z čeho jsou, kam jsou určena. Kompletní nastavení renderu, vč. datového toku, rozlišení, poměru, audia a dalšího. > Nepoužívej nákladný SW, kterému nerozumíš, to si pořiď automat typu PinnacleStudio nebo Videopad. Nezlob se na mě, ale tyhle dotazy zde jsou opakovaně.CHCEŠ RADU, ANO, TAK JI MÁŠ V CENĚ PRODUKTU. A POKUD JI CHCEŠ ZDE, TAK MUSÍŠ UVÁDĚT RELEVANTNÍ INFORMACE, NE ŽE NĚCO JE ŠPATNĚ!!

asi to neumíš nastavit