» Poradna » Programy

Sony Vaio

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na celkovou spokojenost s notebooky Sony Vaio. Jeden kousek vlastním a mám problémy například s připojením se na některé sítě pomocí WIFI a následné načítání webových stránek nebo po vypnutí počítače a opětovném zapnutí počítače musím čekat asi 20 minit, než je schopný normálního provozu.Děkuji za Vaše příspěvkyLenka

Odpovědi na otázku

Pokud dokážeš, že zmíněné problémy plynou z HW, dá se diskutovat o Sony Vaio. Pokud půjde o SW, nastav, vyčisti, oprav OS. Dotaz tak, jak ji ho položila, je nesmyslný, zavádějící, poškozující.

20 min., reklamace.

Zdravím. Vlastním také Sony Vaio zhruba 3 roky a jsem naprosto spokojen. Pracuje se na něm přibližně 12 hodin deně a to včetně víkendů a svátků. Pročisti si systém a aktualizuj si ovladače.

V tvem pripade bych spis rozebral a vycistil chladici system. Jinak.....papa Vaio. Do roka bude KO.

Vaše odpovědi na dotaz jsou směšné - tazatelka nenapsala stáří NB, nepopsala co na NB provozuje tak bych to spíše tušil na SW a né HW - to neznamená žezcela vylučuji problém s HW, nepíše taky jaký používa wi-fi vysílač (router), kolik je k síti připojeno lidí, jestli není na jednom kanále více lidi... Prostě o tom nemá šajnu co vlastně píše. Jinak mohu ze zkušeností své i okolí napsat, že uvedený typ NB patří spíše k těm lepším

Jestliže musíš při startu čekat až 20 minut (nepřehnalas to trošku? ) , tak je problém ve velkém množství procesů po spuštění. Zkontroluj, jestli se ti tam nespouští nějaký antivirus na podrobnou kontrolu atd. ...dělávají to tak právě tyto kontroly, které jsou nastavené po spuštění (třeba u AVG). Jestli si troufneš, podívej se do spouštěných procesů. Klikni na Start, Spustit a napiš msconfig (nebo stiskni WIN+R). V záložce Po spuštění se podívej, co všechno se spouští při startu počítače. Ale pozor, pokud nevíš, co která položka znamená, raději do toho nezasahuj.