» Poradna » Notebooky

Sony Vaio VPCSE2F1E

Zdravím,řeším problém a byl bych rád za každou radu, která pomůže. Mám starý Sony Vaio VPCSE2F1E a nedáno jsem přeinstalovával windows 7 (opět na Windows 7). Problém je ten, že pc po zahřátí sníží svůj výkon natolik, že se nedá nic otevřít a větrák nezvýší svůj výkon. Zkrátka je nastaven tak, že upřednotňuje tíchý mód před výkonem.Když jsem stáhl na sony.cz "Vaio power mangement" tak mám na výběr nastavovat pouze rozlišení zobrazení a už né tak jak tomu bylo před instalací: Priority výkonu, úrovně dobíjení baterie apod.zkoušel jsem instalovat různé verze Vaio power management, ale bez úspěchu. Prosím pomozteHonza

Odpovědi na otázku

tento notebook neměl žádnou speciální funkci na regulaci otáček větráčku takže jestli máš nainstalován čistý os zkusil bych opatrně profouknout průduchy chlazení