» Poradna » Notebooky

Sony Vaio SVE14A2M1E - hlučný větrák po aktualizaci z Win 8 na Win 8.1

Ahoj, notebook sony vaio po aktualizaci z win 8 na win 8.1. začal mít neuvěřitelně hlučný větrák, který běží bez přestání a to nekecám. Žádný aplikace na pozadí mi neběží, všechno je v normě.Četla jsem, že je možné stáhnout nějaký ovladač na sony supportu, ale nejsem si jistá, který..nechci stahovat všechny.Moc díky za jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

Větrák neběží jen tak pro nic za nic, ale protože je potřeba chladit CPU - který něco zatěžuje. Co to je zjistíš ze Správce úloh a ze Sledování prostředků.Rozhodně to neřeš násilným omezením činnosti větráku = upečení ntb.

Sony ma v nejakom originalnom SW, funkciu stisenia ventilatoru. Pozri ci je to nastavene, alebo ci ten SW vobec funguje.

stáhni si driver na grafiku Intel hd ze stránek výrobce..a přeinstaluj

funguje to, přeinstaloval jsem driver na grafiku a je ticho.díky za radu