Sony VAIO - nefunkční wifi klávesnice

Zdravím, Na tabletoPC se mi nedaří zprovoznit klávesnici. Ovladače jsou všechny nainstalované. Pairingtool od sony jsem zkoušel ale vypíše chybu "Fail to get tge dongle handle"Jedná se o model SVT1121C5ENějaké tipy?

Odpovědi na otázku

1. je klávesnica nabitá?2. je klávesnica zapnutá?3. je mód airplane vypnutý4. je wireless keyboard switcher zapnutý?toto všetko je v manuáli k " tabletopc"

Ano, všechno toto je. Žádný z návodu na netu nepomohl.Zkoušeno tovární nastavení, čisté W8.1, čisté 10. nic