» Poradna » Ostatní

Sony TV propojení s AirPlay

Dobrý den, mám v plánu si koupit novou televizi problém je, že za tuto cenovou kategorii bych byl rád aby podporovala zrcadlení z mého iPhonu 5. Myslíte že tato funkce bude na této televizi, popřípadě jestli podporuje iPhone. Děkuji a tuto informaci jsem nikde nenašel.TV: https://www.czc.cz/sony-kdl-48wd650-121cm/18...

Odpovědi na otázku

Staci procist manual a zjistis ze ne... nevybavuju si TV ktera by to umela. Jestli chces pouzivat airplay tak si kup AppleTV, to bude fungovat spolehlive.Mimochodem, k cemu zrcadlit cely obraz? Pokud chces posilat videa/fotky do TV, da se to resit prez DLNA protokol, ktery TV umi, iPhone ne ale je to resitelne aplikaci.

O DLNA vím, jen jsem nevěděl jak aplikace pro iphone fungují, protože jsem někde četl, že je to většinou hodně mizerný. Nevěděl by si zdali by mi prohlížeč z TV pustil film online ? Bude tam fungovat přehrávání ? Dík

Prohlížeče v TV jsou jen šidítko, neumí skoro nic a video většinou nespustí.