» Poradna » Mobily

Sony MDR-ZX110 - alternativa

Dobrý den,už delší dobu používám sluchátka Sony MDR-ZX110 (popř. Sony MDR-ZX310) a jsem s nimi spokojený. Jediné co mě na těchto sluchátkách mrzí je kabel, který vydrží max. 2 roky. Včera mi začali zlobit 1,5 roku staré Sony MDR-ZX310 (jedna mušle někdy hraje potichu). Můžu je zkusit reklamovat, ale nevěřím tomu, že reklamaci uznají, protože kabel je od každodeního používání přelámaný.Chci se tedy zeptat, zda jsou v této cenové kategorii sluchátka s obdobnou kvalitou zvuku a lepším kabelem, které se vyplatí koupit, a nebo se mám spokojit s MDR-ZX110 (nebo ZX310) a znovu je koupit. Jsou to spotřební levná sluchátka, od kterých vlastně ani nic moc lepšího neočekávám.Předem děkuji za všechny Vaše odpovědi.

Odpovědi na otázku

asi nové sluchatka

A jaké?

Stejná.

Co řešíš, jsou to sluchátka za tři stovky. Spokoj se s nimi a kup znovu.

Asi bude opravdu nejlepší je koupit znovu.