Sony Handycam - song z reklamy

Neviete nahodou ako sa vola ten song z novej reklamy  od Sony na handycam????dik

Odpovědi na otázku

Stereo Total - "I Love You, Ono"

Dik, uz to aj stahujem a neviete nahodou ako sa volal ten song z predoslej reklamy Sony na fotak aleo aj ta na SE k700i ak to niekto viete tak mi to pls napiste.

SUPEEEER! diky moc,tahle pisnicka je super a ja nikde nemohl najit jak se jmenuje az tady,takze diky moc13.13@seznam.cz

dej na googlu.comi love you ono mp3 a najde ti to rusky stranky primo ke stazeni

Tahle písnička je naprosto fantastická! Tady na téhle stránce si ji stáhnětě Stereo Total: I love you, Ono

zdarec sik za ten song.. nasel jsem jednu bezva stranecku kde je snad uplne vsechno:http://reklamy.tv/znane