» Poradna » Mobily

Sony ericsson t630

Dobrý den, chci se zeptat jak z mobilu přetáhnout kontakty na sim kartu, já to nikde nenašel a celé to přepisovat nechci:), zkoušel jsem to i přeposlat pomocí bluetooth, všechno přetáhnout jde až na kontakty. Poraďte prosím, děkuji.

Odpovědi na otázku

Si stahni navod urcite to tam bude,ale kdo to ma ted cist.http://www.e-manual.eu/sk/stiahnutie-navodu-10/1...

Nevím, kde všude ji hledal a nikde nenašel. Manuál se ti číst asi nechtělo, tak bych intuitivně zkusil Kontakty, Možnosti, Další, Kontakty na SIM. Nebo tak nějak.

Děkuji za rady stáhl jsem si ten návod a tam jsem to našel, bylo to tam kde bych to fakt nehledal.