» Poradna » Ostatní

Sony Ericsson T610 - pěknej šmejd

Vážení přátelé musím konstatovat že telefony spol. SE konkrétně T 610 jsou pěkný šmejd. Máme ve firrmě tři tato idividua a já ho mám již po třetí v opravě, tel. byly kupovaný před 4 měsíci u T- Mobilu, s firmwarem 3 se neustále zasekával hlavně když jsem se připojovaj nechtěně k WAPU (to jsem ještě neměl tarif GPRS) a já jsem dal storno tak se spolehlivě sek.Po nahrání firm.4 se mi začel sám restartovat, po nahrání firm 6. restartuje nadále, po 14. ti denní opravě u T-Mobilu mi někdo zavolá a tel. se vypne a následně zapne !! já pak nevidím kdo mi volala ani nemám nepřijatý hovor a na tel. se objeví - probíhá vyhledávání - a dotyčnému volajícímu se ozve - přetížená síť. Kolegovy se restartuje také ,je zajímavé že se restartuje hlavně v klidu když leží na stole.No a do třetice - třetí šmejd zase vůbec nezvoní ani hlásku ze začátku trocho pípal. Se začátku jsem znej byl nadšený ale jakmile se stímto tele. začne tochu více pracovat - posílám přes něj maily, faxy, prostě přes tyto tel. kompletně komunikujeme - hlavně přes BT- tak to nezvládají. Zlatá nokia.

Odpovědi na otázku

Taky názor. Já ho mám od září 2003 a jsem naprosto spokojenej. Taky názor.

A jakej máš FIRm. a jak ho zatěžuješ  nebo používáš.
Jo na obyčejný tel. je možná vhodný

Ziadaj aby Ti ho vymenili za novy alebo vratenie penazi.

Asi nejaky sptany kus jsi mel,ja ho mam od brezna a nemuzu si ho vynachvalit,nikdy se mi nezasekl,funguje jak ma,narozdil o nekolika Mlokii  Ba naopak,podle me je SE nejlepsi vyrobce,v pomeru cena/vykon,nemluve o ovladani,menu atd... Uz ted vim ze pristi telefon bude samozjreme zase SE

jj... taky nazor... ja mam T610 od pulky srpna 2003 (fw puvodni R1L013) a jsem navysost spokojen. Pouzivam samozrejme GPRS jak pres BT tak pres kabel, stejne tak casto posilam SMS bud pres Float's Mobile Agent nebo z iPAQu pomoci Simple SMS. Par mailu jsem si taky vyzkousel (vetsinou odeslani fotky), ale jelikoz se mi na nem spatne pise cokoliv tak, pokud je to potreba, mailuju z iPAQa. Prakticky jej nevypinam a jestli mi vytuhl, tak jednou pri nejake hre. Jedine, co mi vadi je T9ka, ktera mi, ac mam vypnutou diakritiku, podsouva slova s obracenou carkou nad "a" nebo "i", pokud jsou tato pismena v originalu dlouha.

Kdyz rikas zlata Nokia, co si myslis o 8310? Mam ji den a premyslim, jestli do ni jit, nebo ji v utery vratit. Je jeta, ale libi se mi.

to Nivico: a co rikas na tohle? http://www.mobilmania.cz/forum/SubChild.asp