» Poradna » Ostatní

Sony Ericsson K750i RED

Dobry den, co říkáte na tenhle mobil??? A neví někdo co to znamená, že nemá operační systém??? To si musim zajit někam do prodejny ať mi ho tam nahrají???Technická data rozměry: 100x46x21 hmotnost: 99g provozní doba baterie: 400hod doba volání: 540min typ baterie: Li-pol barevný displej: 262tisíc rozlišení displeje: 176x220 počet řádků SMS / WAP: 6/8 GSM 1900 (americká síť): operační systém: ne paměť: 38MB+MS Duo Datové funkce GPRS: ano HSCSD: ano infraport: Bluetooth: Připojení přes kabel: Zvuky a vyzvánění vibrační vyzvánění: polyfonní vyzvánění: vyzváněcí profily: odlišení volajících zvoněním: skupiny volajících: hlasité handsfree: připomenutí minut při hovoru: vlastní melodie: Telefonní seznam paměť na čísla v telefonu: 500 vícepoložkový seznam: Práce se zprávami Paměť na přijaté SMS v telefonu: 200 rychlé psaní SMS v češtině: ano dlouhé SMS: potvrzení o doručení SMS: MMS: EMS: Organizace času kalendář: diktafon: stopky: upomínky: budík: Digitální fotoaparát rozlišení: 2,0 Mpx zoom: ano blesk: posílání obrázků: Ostatní funkce rádio: ano MP3: ano JAVA: E-mail klient: WAP prohlížeč: Internetový prohlížeč: SIM Toolkit: Díky za odpovědi. Ondra

Odpovědi na otázku

Ve svy dobe to byl kvalitni mobil, ale ted uz je to prece jenom par let stary typ. To ze nema operacni system znamena, ze ho nemuzes rozsirit pomoci ruznych aplikaci. Pujdou ti tam sice java aplikace, ale ty nemaji takovy moznosti.

ve své době to byla naprostá špička a i ještě dnes to je hodně dobrý mobil. V ceně do 6 tisíc nemá konkurenci...

dokoupil jsem si 2giga fast sony kartu. prehrava mi video v mov,mp3. mam tam stahly dokumenty v html,slovniky se 130tisici vyrazy, ma bluetooth, infra. taky jsem si koupil teleskop s 6nasobnym optickym zoomem, tak nevim jestli uz patri do srotu.

Zaujíma ma ten teleskop, aká je to značka, koľko orientačne stojí, ak máš, daj link na web, vďaka.

Jasny, už je to starší kousek, ale pořád bych řekl velice dobře vybavený (nejlepší 2MPix, MP3, slot na pam. karty atd.)! Navíc skvělý poměr cena/výkon - u O2 jen za 4295Kč - takže podle mě se rozhodně vyplatí koupitOperační systém je třeba Symbian, jestli ti to něco říká....

Ne to neřika, ale to neva hlavně , aby to chodilo....

jj to bude, mám to říct jednoduše, operační systém je pro jednu hlavní věc: je pro něj spousta aplikací, které pro JAVU("normálné mobily") nejsou.... ovšem tím si nelam hlavu