» Poradna » Ostatní

Sony Bravia KDL-40R455B sa vypne a bliká červená LED 6x, čo signalizuje ?

TV Sony zo dňa na deň, sa po štartu vypne a začne blikať červená LED 6x a opakuje sa to. Čo s tým má niekto už takú poruchu? Budem vďačný za každú radu. Jano

Odpovědi na otázku

Tady se to řeší ve velkém : https://community.sony.com/t5/Television-General/Red... Zdá se, že to není ojedinělý problém.

Když zabliká 6x červená LED tak tě sledujou Číňani, když 3x tak Rusové.

Dobrý deň, nám sa to stalo včera večer. Už viete aký tam bol problém. TV máme rok. Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den, máme doma stejný problém. Víte, v čem to bylo?

Zapnem tv hnet sa vipne blika cervene svetlo co stim

Mne to robilo ked som mal v tv zasunutý pokazený modul plustelka, ako som ho vybral a vymenil prestalo to blikat.

Podsvícení...oprava nerentabilní

Komplet podvícení se dá sehnat do 600,-Kč, což mi tedy nepřipadá nerentabilní. Nerentabilní / zhlediska vynaložené práce / je výměna pouze vadných led, protože to do 1/2 roku odejdou jiné.

Mne roby to iste zaujimalo by ma čo s tym?