» Poradna » Mobily

SONY BRAVIA KD-55XE7096 Špatné přehrávání z HDD a USB

Zdravím Vás lidi, mám takový problém s mojí TV, už ji vážně nerozumím, nejsem v tom žádný odborník, ale ani amatér si myslím, tak jdu rovnou k věci..Mám např. celou sérii Vikingu a z toho mi 4 díly z 11 jdou přehrát a zbytek ne, první sérii to šlo třeba celé a ted taky jen pár dílů, nešlo pár filmů, ale ty už zase jdou.. Nechápu, jak by to mohlo být kodeky, když to dělá tuto, už jsem z toho celkem zoufalý.. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Kodeky to může být úplně snadno, protože každý díl může být vytvořený v jiném kodeku.

Už se to tady řešilo.Ty videa musí splňovat určité parametry co ta TV zvládá.Takže v tvém manuálu na str. 19 se to všeobecně uvádí viz i podobné zde:https://esupport.sony.com/US/perl/support-info.plTy ale potřebuješ hlavně zjistit jednotlivé parametry toho videa.Takže hlavně: video rozlišení, bitrate, fps a zvuk bitrate.Např.Video: MPEG4 Video (H264) 1280x720 30fps 878kbpsAudio: AAC 44100Hz stereo 125kbpsNebo požádat tech. podporu o sdělení. Nebo se podívat na parametry u toho videa, které funguje.A pak ty videa, které nejdou tak něčím prohnat.