» Poradna » Web a internet

Sony Bravia 40ex605

Ahoj! Prosím o pomoc, jsem zoufalá s nastavení sítě. Mám televizi (Sony Bravia 40ex605), kterou chci připojit na internet přes kabel. Dám automatické nastavení sítě a napíše mi to: Připojení OK, Místní adresa OK, Přístup k internetu OK. Pak jdu na Obnovit internetový obsah a napíše to: Během připojování konfigurace selhala, prosím opakujte později.Odpojuji a připojuji všechny kabely, zkouším na jiných zařízeních, opakuji v průběhu času a stále nic. Prosím o radu!Btw. půjde na tento starší typ internet, kde se dá nějak synchronizovat i Netflix nebo Amazon Prime?Děkuji moc všem!! :)

Odpovědi na otázku

Co takhle zkusit aktualizovat firmware?Hbb funguje?

Vzhledem k tomu že nějaká 40ex605 nemá připojení k Internetu přes kabel tak netuším o co se snažíte.....Reset tv na tovatlrni nastavení > aktualizace systému > aktualizace aplikací > servis

Bravia 40EX605 je úplně obyčejná TV a žádnou síť nemá, takže si buď děláte z nás srandu, nebo nemáte ani tucha která bije a zajímalo by mne, co jste tam kam strčila a odkud co čtete.