» Poradna » Ostatní

Something went wrong...

Dobrý večer, dneska se mi stala nemilá věc. Projížděl jsem Facebook, nakonec jsem chtěl kliknout na svůj Timeline, ale místo toho na mě vyskočila Facebook hláška: Sorry, something went wrong. We're working on getting this fixed as soon as we can.Takhle to trvá už půl dne, vůbec se na Facebook nemůžu dostat... Stalo se to někomu z vás? Nevíte, co se s tím dá dělat?

Odpovědi na otázku

Zkusit na jiném počítači?

To jsem samozřejmě zkusil, nepomáhá to.

Jacku z Brna, přelož si tu větu

Taky se mi to stalo, ale až teď. Co s tím dělat? No, nic. Mají problém na svých serverech.

Aneb stačí i obyčejný Google Translator, pokud neumíš anglicky:"Promiň, něco se pokazilo. Pracujeme na tom, abychom to vyřešili co nejdříve". Prostě jen čekat, až to vyřeší.

Já samozřejmě anglicky umím, ale pomalu začínám ztrácet naději, protože jedné mé známé se to přihodilo taky, trvá to týden už a nic.

A co teda nechápeš na větě ""Promiň, něco se pokazilo. Pracujeme na tom, abychom to vyřešili co nejdříve"? Známé to trvá týden, tobě půl den, mě pár minut. Kdo ví co tam mají. Ale žádný uživatel FCB s tím nic neudělá. Prostě tam mají kdo ví jaký problém, je to na nich. Jedině že by si jim šel pomoct

Promiň, něco se pokazilo.Pracujeme na tom a co nejdříve to napravíme.Ahoj me už to hlasi treti tyden. Myslite,že je to normální?Můj účet zacal odesilat nejake příspěvky. Tak mi to nejak blokli. Kamarad to mel uplne stejne jako ja v jeden den a hned ten den musel smazat prispevky a funguje. Ja nic. Dik za rady

U mě to samý, měnil sem heslo. Za tím to je týden. Tak snad časem

Ahoj jak ti to dopadlo, já mám stejný problém už měsíc a moc nevěřím že to fcb opraví...

Mám to samé už měsíc a nikdo mi neumí poradit. IT technik si myslí že můj účet někdo napadl 🤷‍♂️podpora od fcb je nulová...

Mam to samy uz měsíc...Píše mi to, že se zdá, že muj účet rozesílá spam a pomuzou mi účet zabezpečit, když kliknu na ,,začínáme,, píše to error facebook: Sorry, something went wrong.We are working on it and we'll get it fixed as soon as we can. Nevíte, někdo co s tím?

Dobrý den, mám stejný problém už dva měsíce a pořád nic. Může mi někdo poradit?

Facebook a Instagram mají teď celosvětovej BLACKOUT!! Nikdo neví co se děje, možná prý dokonce útok z ruska.Stačí si na twitteru projet #facebook nebo #instagram či #facebookdown nebo #instagramdown , tisíce příspěvků za poslední hodinu. To jsem snad ještě nikdy neviděl.Na downdetectoru přibývá teď 200 příspěvků za minutu.Něco se fakt děje.

ajaj...snad ne Kyber válka...? I když ona už asi v podstatě začala dřív...

No hura FB je v <|>

To býváte vždycky tak nepříjemnej?

Ahoj, mám stejný problém. Stalo se mi to před 30 minutama.

Někteří uživatelé ani neumí odpovídat k tématu, stejně jako já. Jenže jsou neslušní a jednají jako malé děti s mozkem dospělého člověka???Jako veřejně známá osobnost co to tady čte, jak někteří lidé jsou vulgární nebo sprostí, jsem tím pohoršen až bych i řekl,... přemýšlíte někdy nad tím někomu pomoct? Nebo si tady jen upouštíte energii z nedostatku sexu nebo ze špatné práce či jiných negativních věcí ve vašem životě...Děkuji za jakoukoli odpověď, i z těch škaredých se dá pobavit celkem, zvlášť když se potom objevují na instáči jako vtípky v komentářích kterým se směje desítky tisíc lidí i více :D Jen aby o tom věděli ti sprostí lidé a začali přemýšlet jako dospělý člověk. Sem tam si čtou takové věci i děti a mládež, kterým by jsme měli jít příkladem. Daniel Fux, Spisovatel Fantazie

Dobrý den, jak vám to dopadlo??

Už čekám 2 měsíce, nemám přístup k fotkám ani messenger... Podpora nulová řešení jsem nenašel zkusil jsem vše. Vytvořil jsem si druhý fb ale stále mi vadí že můj starý účet vysí na FB...

Naprosto stejný problém. Dokonce mi přišel mail- Neuniklo nám, že máte problémy s přihlášením se k účtu. Pokud potřebujete pomoc, klikněte na tlačítko dole a my vás přihlásíme.Stejně to nejde, nevím jestli se někdy dočkám....

já už čekám přes měsíc a pořád nic. Jako mám tam milion fotek tak me to mega sere

Dobry den, uz se nekomu podarilo nejak rozchodit tem facebook? Mne uz nejde dva mesice a trosku se obavam, ze uz ani nikdy nepujde. Diky za odpoved Jirka