» Poradna » Programy

Solid Egde ST4 - pomalé ukládání souborů

Ahoj, kdo pracoval v solid edge nejlíp ST4. Nainstaloval jsem tuto starou verzi na svůj NTBK (žádná plečka, i7 s cert GK, W7 prof 64bit). Jen na zkoušku, licenci mám legální.Teď problém, když vytvořím třeba ve svařované součásti nějakou lehkou blbost - dám skica a v ní třeba kružnici a následně dám uložit, tak se to ukládá tak 10-15 vteřin! Když to samé udělám v Solid Works, tak je to hned ve zlomku vteřiny uloženo. HDD mám v pořádku, dle smart hodnot. Narazil někdo na tetno problém?Díky za typy!

Odpovědi na otázku

Co si ja pamatam tak sa urbi part, teda nie skica, potom zvarenec.skica part zvarenecAk robis nestandardnu vec a divis sa tak sa divim ja.

Inak sold edge nemozne s sw porovnavat, ma tam aj fea atd.To uz skor s NX-om.Neviem ked v catii zrobim zvarenec a spustim tam aj fea tak to tiez asi hned neulozi.Podobne inventor.Ale valstne hej SE bol taky pomalejsi ale mal najviac funkcii vratane toho fea co ine nemali.No, asi bol najlepsi vlastne.Preco si si ho vybral? Pouzivas tam fea? Tak co sa cudujes?

vůbec nechápu co píšeš a navíc ti nerozumím.

To je dobre. Aspon tak nemohlo dojst k nepochopeniu alebo omylu.

To je dobre aspon nemoze dojst k omylu, ked uz nic ine.

Nikdo nic?

Nesdělil jsi hw sestavu.Jsi si jist, že je OS + sw nainstalovaný v SSD?Jsou i odpadky typu %temp% a %tmp% nasměrované do SSD s jednoduchou krátkou cestou, např. C:\Temp?Btw:Nesrovnával bych plnohodnotnou stolní GWKS s jakýmkoliv NB. NB slouží jen k občasné práci na cestách.