» Poradna » Programy

Software program Zoner 10

Nainstaloval jsem si z disku Computer 07/08 program fotostudio Zoner 10.Bez problémů a bez požadavku na aktivační kod, jak ostatně časopis zaručoval. Z jiných příčin jsem musel poté přeinstalovat OS Win.XP Home Ed. ,čímž pochopitelně jsem ztratil také své nainstalované programy. Když jsem se ze stejného disku Comput. pokoušel Zener 10 znovu nainstalovat, byl žádán aktivační kod, jinak 60 dní a konec. Dá se s tím něco dělat ?

Odpovědi na otázku

Dá-kup si ho-v computeru není psáno že ho máš navěky,ale na jednu instalaci.

Děkuji, nešlo o peníze, ale čistě o technickou zajímavost.

Nabídky jsou omezené spíše časově, než počtem instalací. Většinou se programy opakují, doporučuji obhlédnout web Chipu apod.

Zoner 10 mi přibalili k notebooku. Po instalaci fungoval jako plná verze a po nějaké době už fungovaly jenom základní funkce (myslím po měsíci). Tak to asi chodí; když ho člověk chce koupit tak stojí asi 2000Kč takže pochybuju že by přibalili plnou funkční verzi jen tak do nějakého časopisu

Sorry , pánové a dámy ! Zcela náhodou jsem prohlížel jednu ze svých pošt. známek, a tam mi to re. číslo poslali

Zrušil jsem dávno předplatné, celý ty CD a DVD jsou na h...o.