» Poradna » Programy

Software pro projekci

Zdravím,potřeboval bych zjistit jestli existuje program ve kterém uvidím obraz z projektoru, mohu ho upravit např. vložit obraz, video... upravit rozložení a poté to vypustit na plátno?Myslím to tak že si obsah připravím ale vidím jak to bude rozložené a pak to pustím.

Odpovědi na otázku

Něco takovýhle? https://livestream.com/studio/

Tohle řeším tak, že ovladačem projektoru na něm "zmrazím" (FREEZE) aktuální obraz případně obraz vypnu (BLANK), v klidu si připravím rozložení a pak ho teprv "pustím" na projektor...Některé projektory bohužel nezobrazují symbol FREEZE, tak když nemám jistotu, že se to provedlo, tak pohnu něčím na obrazovce, abych si to ověřil... Každopádně si myslím, že je to lepší, než nějaký program...