» Poradna » Programy

Software pro PC, aby šel propojit s MT

Ahoj,mám chytrý telefon Samsung, ale když jsem ho propojil kabelem s PC, tak se mi vůbec nenačte a chce to instalovat nějaký program do PC, abych viděl soubory, které mám v telefonu. Nevíte, kde se dá stáhnout nějaký program zdarma pro MT Samsung, aby vše fungovalo? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

K zařízení jsi dostal manuál i cd s ovladači,které je třeba nainstalovat.Pro novější verzi software najdi web výrobce produktu a aktualizuj.

Na prezeranie dát software nepotrebuješ ( prepni si v nastaveniach na spravcu suborov mtp a normálne pripoj ak to nenabehne sámé tak choď cez "tento počítač" ak chceš spravovať mobil batériu kontakty sms a tak sa ten telefon zrovna snaží nainštalovať ten potrební program :) na to spravovoanie...

samsung kies.......

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/zalohov... Nějak nechápu co řešíš.A máš to zadarmoooooo.

Celkem jednoduše-podle jeho telefonu jsou tři verze software a on musí dohledat a jaký se jedná,když nebyl schopen napsat co má za telefon.

Samsung má svůj program na telefony - Samsung Kies.

Používám Smart View, aplikace od Samsungu, pracuje OK.

Do oboch zariadení nainštaluj airdroid a na tel môžeš pristupovať aj z webu

lukas [78.136.152.xxx] | 27. 3. 2016 9:36:35 | Odpovědí: 7 Ahoj, mám chytrý telefon Samsung, ale když jsem ho propojil kabelem s PC, tak se mi vůbec nenačte a chce to instalovat nějaký program do PC, abych viděl soubory, které mám v telefonu. Nevíte, kde se dá stáhnout nějaký program zdarma pro MT Samsung, aby vše fungovalo? Děkuji za odpověď.