» Poradna » Programy

Software pro dětský digitální foťáček

Mám prosbu. Vnučka dostala dětský digitální fotoaparát Barbie Digital Camera a rodiče ztratili instalační CDhttp://ulozto.cz/x7b767Pv/fotak-jpgJe to nekvalitní fotka, jen pro ilustraci..Nevíte někdo, kde by se dal prográmek stáhnout? Díky Anna.

Odpovědi na otázku

Ten prográmek potřebuješ k čemu? "Fotky" z téhle hračky by měly jít stáhnout po připojení kabelem k počítači jako z každého jiného USB zařízení. Jako webkamera by se měla také objevit automaticky po připojení. A při VGA rozlišení 300k pixelu už na obrázcích asi není co dál upravovat.

Jde nám jen o to, jak dostat fotky do Pc. Po připojení přes USB se objeví hláška, že bylo připojeno zařízení a vyžaduje instalaci z instalačního CD.

Možná by pomohlo vnutit nějaký univerzální ovladač USB zařízení. Zdá se, že to není jen váš problém, v komentářích uživatelů na netu je např. "Far worse, the cd is bent by the packaging and unreadable. No answer from support, nor any drivers available on the internet. Too bad for what could be a great toy."Nebo zkusit zda uvedený výrobce Lexibook bude na prosbu o pomoc výjimečně reagovat.

Ještě doplním - zkus nainstalovat tento ovladač (je určen i pro podobné levné hračky) a pak znovu fotoaparát připojit.http://drivers.windows9download.net/download/kodak-digital-ca...