Software pre kreslenie schodísk

Chcem sa spýtať znalých ľudí, ktorí software by ste odporučili pre kreslenie schodov, vymodelovanie schodov v priestore, rendrovanie a rozkreslovanie výrobnej dokumentácie (robíme v oblasti výroby schodov, chceme spraviť aj nejaké vizualizácie pre zákazníkov a nevieme sa rozhodnúť ako software na to používať). Prosím vás keby ste mi napísali vaše názory.Vďaka

Odpovědi na otázku

www.cadforum.czBTW: Jsou různé programy co to s nimi lze dělat a každý lišák chválí svůj ocas