» Poradna » Programy

Software pre konstruktera.

Dobry den, potrebujem poradit nejaky jednoduchy a dostupny SW pre navrh kovovych konstrukcii. Jedna sa o schody, zabradlia, terasy a ine kovove konstrukcie. Dostacujuci je aj 2D model. Hladal som na nete vsetko mozne, ale nic uspokojive som nenasiel, za odpoved dakujem vopred.

Odpovědi na otázku

a předpokládám, že to asi navíc chceš zadarmo co?Tohle se dělá ve specializovaných CADech, už s ohledem na to, že u těch schodů je potřeba počítat pevnost konstrukce apod. takže to samo o sobě moc jednoduché být nemůže.

Konstruktér se ptá na software? KONSTRUKTÉR se na SW neptá, konstruktér všechny ty SW zná.

Třeba FreeCAD ...

Nie, nepovedal som, že to chcem zadarmo!

No, co si budeme povídat, jak už psal kolega výše, předpokládám že ve tvém případě "uspokojive" znamená ZADARMO! Pokud jsi opravdu konstruktér, který se tím živí (nebo chce živit), tak budeš muset holt investovat a to celkem dost (ACAD, EPLAN apod.) cca. 180tisíc a výš

Na www.cadforum.cz už ses taky ptal?