» Poradna » Programy

Software pre internet kafe

Prosím o radu.
Zhanam jednoduchý software pre spravu internetovej kaviarne. Najlepšie aby bol free a v slovenčine, respektíve v češtine. A hlavne jednoduchý na obsluhu. Ďakujem za Vaš typ.

Odpovědi na otázku

podivej se na Microsoft SCT / SS (www.microsoft.com ...

MP

hlavne frevare, linux,open ofice,mozila atd.

Jasná volba: Debian nebo Ubuntu, na tom Firefox, Open Office, Pidgin a GNOME nastavené pomocí programu Pessulus, atd... IMHO není co řešit.

Ještě se může hodit tohle (mimo jiné): sourceforge.net ...

Prosím, aby to šlapalo pod vindowsom. Našiel som zatial Be GamePort, Ale aj to sa mi zda dosť zložité. Niečo jednoduchšie a hlavne free. Vďaka

Ono to bude bud narocnejsi na administratora nebo ne zcela funkcni, ne zcela bezpecne a ne zcela odolne. S tim nic nenadelate...
A tohle je opravdu idealni ukol pro linux.

jde take hlavne o to co od toho systemu chces - nabizet hry / aplikace, uctovat obcerstveni...?

MP

Potrebujem, aby mi to stražilo čas a po zaplatenom čase sa PC odhlási, respektive prepne do usporneho režimu.

cyber caffe (internetová kavárna) je opravdu ideální místo pro nasazení některého linuxu.

please, ľudkovia , skuste mi poradiť takýto softik. Skusil som už BeGamePort 7, ale nie je to ono. Potrebujem niečo uplne jednoduche. Na serveri zadam predplatený čas za danom PC a po uplinutí stanoveného času by to malo komp upozorniť, že mu vypršal predplatený čas a prepnuť PC do režimu spánku. Niečo fakt jednoduché. Ďakujem za spoluprácu.